У Запоріжжі підрядник вкрав 3,5 млн гривень бюджетних коштів на ремонті обласного медичного центру

17.11.2023

Керівнику підрядної організації у Запоріжжі вже повідомили про підозру в розкраданні 3,5 млн грн бюджетних коштів.

Як повідомив очільник Запорізької ОВА Юрій Малашко, організація проводила в 2018 році ремонт у приміщенні обласного медичного центру серцево-судинних захворювань,

За словами Малашко, зараз триває слідство зі встановлення вини й посадовців лікувального закладу.

Якщо Ви ще не підписані на наш новий Telegram-канал, скоріше переходьте за посиланням - Паноптикон

Джерело: panoptikon.org


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |