У Запоріжжі незаконний МАФ передадуть на користь ЗСУ

24.11.2022

У Запоріжжі незаконний МАФ передадуть на користь ЗСУ

На місце демонтажу тимчасової споруди прибули комунальники, представники райадміністрації та поліція. За кілька хвилин після цього з’явився власник закладу та пообіцяв самостійно прибрати майно та конструкції. За словами підприємця, кафе він придбав у 2006 році, але останні 2 роки воно не працює.

- Так вийшло, що скінчилася оренда землі, а паспорт прив’язки кіоска своєчасно не зробили, тому що то була пандемія коронавірусу, то взагалі війна почалась. Так вийшло, що тепер я хочу цей МАФ передати для ЗСУ, щоб їм було хоч трохи тепліше та комфортніше. А далі, можливо, якщо вийде, встановлю тут інший, більш сучасний МАФ, - розповів власник закладу Артур Заломнов.

Відсутність дозвільних документів у підприємця виявила інспекція з благоустрою після відповідних перевірок. Рішення про демонтаж тимчасової споруди було ухвалене виконкомом міськради ще у липні, проте власник до цього часу нічого самостійно не зробив. Тож довелось збирати виїзну групу.

-Земля не оформлена, паспорт прив’язки на тимчасову споруду відсутній. Більше того, за даною адресою були численні скарги місцевих мешканців щодо того, що з цього об’єкта продають на розлив спиртні напої. Тому сьогодні буде виконане відповідне рішення та приведене все до норм чинного законодавства, - розповів заступник голови Дніпровської райадміністрації Геннадій Твердохлібов.

Як запевнили у Дніпровській райадміністрації, всі споруди, встановлені без дозвільних документів, будуть обов’язково прибрані з місць дислокації.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в