У Запоріжжі комерсанти хочуть частково скасувати рішення про перейменування скверу на честь загиблого Героя

04.03.2024

У Запоріжжі комерсанти хочуть частково скасувати рішення про перейменування скверу на честь загиблого Героя

У березні 2023 року депутати Запорізької міськради підтримали рішення «Про перейменування скверу Яланського на сквер Дениса Тарасова». Запорізький правник Денис Тарасов загинув на фронті  під час захисту Батьківщини від російських нацистів. Він відомий запоріжцям тим, що кілька років боровся з представниками влади та бізнесу за те, щоб парк залишився в громаді.

Наразі земельна ділянка, де розташований вирублений сквер, є об’єктом судових суперечок між активістами та представниками фірми ТОВ «Ленд Дивелопмент», в оренді якої знаходиться ділянка. Співвласником фірми є нардеп від забороненої наразі партії «Опозиційна платформа — За життя»  Володимир Кальсев, який раніше був одним з ватажків запорізького осередка «Партії регіонів».

Як стало відомо, ТОВ «Ленд Дивелопмент» звернулося до Запорізького окружного адміністративного суду із позовом до Запорізької міськради в якому просить визнати протиправним та скасувати рішення Запорізької міськради «Про перейменування скверу Яланського на сквер Дениса Тарасова у місті Запоріжжі» в частині слів «що розташований на перехрещенні вул. Сорок років Радянської України (нова назва вулиці-Незалежної України) та вул. Лермонтова (нова назва вулиці В`ячеслава Зайцева) та проспекту Соборного, на земельній ділянці загальною площею 2,5856 га, кадастровий номер 2310100000:009:0349».

Навіщо позивачам знадобилось часткове скасування рішення міськради поки достеменно невідомо. Утім завтра, 5 березня, о 15:00, в Орджоникідзевському райсуді Запоріжжя відбудеться судове засідання про скасування рішень Запорізької міської влади про передачу скверу ТОВ «Ленд Дивелопмент».

Нагадаємо, 7 серпня 2018 року у сквері Яланського навпроти ТЦ «Україна» робітники будівельної фірми «Ленд Дивелопмент» почали пиляти дерева. До середини дня було знищено 500 дерев. Незважаючи на протести активістів та частини місцевих мешканців, міськрада видала забудовнику необхідні дозвільні документи. Інвестором проекту є Володимир Кальсев. На місці скверу планувалося будівництво нового ТРЦ.

Місцеві жителі та активісти не раз влаштовували акції за збереження скверу та протестували проти вирубки дерев.  На жаль, влада поки не прислухається до людей.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в