У Запоріжжі чоловік до смерті забив свого начальника (ФОТО)

21.11.2023

Подія відбулась на одному із міських підприємств. Тіло потерпілого із тілесними ушкодженнями виявили на підлозі біля робочого кабінету.


20 листопада близько 16 години до відділу № 3 Запорізького райуправління поліції зателефонував робітник підприємства в Шевченківському районі та повідомив про жорстоке побиття колеги.

На місце події прибули поліцейські та медики, які констатували смерть 62-річного чоловіка. Правоохоронці опитали свідків, зібрали речові докази та встановили особу нападника - 40-річного працівника, який був підлеглим потерпілого.

Наразі слідчі дії тривають, встановлюються обставини та мотиви скоєння тяжкого кримінального правопорушення.

Зловмисника затримали на підставі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.запорізькі поліцейські затримали чоловіка, який до смерті забив свого начальника

Затриманому вже повідомлено про підозру у вчиненні злочин, вирішується питання щодо обрання відносно нього запобіжного заходу.

Якщо Ви ще не підписані на наш новий Telegram-канал, скоріше переходьте за посиланням - Паноптикон

Источник: panoptikon.org

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |