У Шевченківському районі тривають роботи з благоустрою

24.11.2022

У Шевченківському районі тривають роботи з благоустрою

Так, виконано аварійний поточний ремонт зливової каналізації по вул. Іванова, а також ліквідовано стихійні звалища по вул. О. Поради, вул. Тульській, навантажено й вивезено гілля по вул. Центральній. Видалено порослі по вул. Героїв 55-ї бригади, вул. Виробничій.

Також проведено поточний ремонт тротуарів по просп. Моторобудівників, обрізку та видалення дерев за адресами: вул. Бочарова, вул. Миколи Корищенка та вивезено листя по вул. Деповській та вул. Круговій.

Крім того, минулого тижня проведено рейд по боротьбі зі стихійною торгівлею. Складено на порушників протокол за ст. 160 АК України, який передано для розгляду до суду.

Здійснено виїзди по місцях розташування автозаправних станцій з метою визначення забезпечення об’єктів альтернативними джерелами живлення (генераторами) за адресами: траса Харків - Сімферополь; траса Запоріжжя - Донецьк; вул. Авраменка; вул. Дачна; вул. Вороніна; вул. Ігоря Сікорського; вул. Чарівна; вул. Червона; вул. Іванова для опрацювання питання роботи об’єктів у разі знеструмлення.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в