У Шевченківському районі ремонтують дороги

14.06.2024

У Шевченківському районі ремонтують дороги

Минулого тижня комунальники виконали ямковий ремонт по вул. Базовій та підготували під асфальтування дорогу, яка веде до селища Будівельників.

Як повідомили в Шевченківській райадміністрації, протягом тижня, з 7 по 14 квітня, відділом житлово-комунального господарства та благоустрою виконано наступні роботи:

  • вивезення гілля по вул. Військбуд;
  • ліквідація стихійних звалищ по вул. Ігоря Сікорського, Солідарності, Героїв 55-ї бригади, Круговій;
  • видалення аварійних дерев на прибудинкових територіях по вул. Карпенка-Карого та Чарівній;
  • ремонт дитячих та спортивних майданчиків по вул. Вороніхіна, 3, Аваліані, 9, Чарівній, 109а, Паралельній, 4.

Впродовж тижня на території Шевченківського району роботи з благоустрою також виконували фахівці комунальних підприємств міста.

Так, співробітники КРПБ «Зеленбуд» покосили траву по вул. Чарівній, навколо зупинки громадського транспорту по вул. Пархоменка. Поливали зелені насадження та прибирали по вул. Військбуд, підживили та пропололи троянди по вул. Стефанова, прибрали в сквері по вул. Бочарова, а також пропололи квітники та виконали формування зелених насаджень на території меморіального комплексу «Летять журавлі» й обрізали поросль по вул. Військбуд, 33.

Працівники КП «ЕЛУАШ» виконали роботи з ремонту дороги по вул. Базовій, а також з підготовки під асфальтування дороги до селища Будівельників. Крім того, прибрали дорожнє покриття від наносного ґрунту по вул. Героїв 55-ї бригади, по трасі М-18 «Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта», пофарбували зупинки громадського транспорту по вул. Чарівній та вул. 8 Березня.

Не залишаються осторонь мешканці приватного сектору Шевченківського району. Минулого тижня місцеві жителі також долучилися до робіт з благоустрою. Вони прибирали сміття, косили траву, наводили лад на дитячих майданчиках у своїх кварталах.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |