У Мелітополі з батьків школярів збирають данину на користь бандформування

28.03.2023

У Мелітополі з батьків школярів збирають данину на користь бандформування

Так званий губернатор Є.Балицький знайшов гідне застосування своєму дітищу. Заодно і вирішив проблему фінансування бандформування — батальйону Судоплатова.

Тепер озброєні до зубів головорізи вирушать до шкіл, де охоронятимуть дітей. Від чого або від кого невідомо, але точно не безкоштовно.

Інформацію про необхідність платити гроші за присутність сумнівних особистостей поруч із дітьми класні керівники довели до відома батьків. Зокрема, у 15 школі батькам повідомили, що послуга ця обов’язкова і відмовитися від неї не можна. Мовляв батальйон не входить до складу збройних сил рф, тому не має фінансування.

Розпіарене дітище Балицького має статус унітарного госпрозрахункового підприємства. Тому кошти на своє утримання має заробляти самостійно. Користуючись отриманою від окупантів владою, «губернатор» придумав геніальний план. Покласти цей почесний обов’язок на найстабільнішу аудиторію — батьків школярів.

Мало того, що в міських школах калічать дітям психіку масованою пропагандою, то ще їхні сім’ї змусили утримувати вдягнутих у камуфляж ледарів.

До речі, вчителі також повідомили, що у зв’язку з появою в навчальному закладі судоплатівців, відбудуться також зміни в системі пропуску дітей до школи. Ймовірно, дітей і підлітків піддаватимуть обшукам і допитам.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |