У Гуляйполі відновили автомобільне сполучення між районами міста

17.04.2024

У Гуляйполі відновили автомобільне сполучення між районами міста

У Гуляйполі відновили автомобільне сполучення між районами міста після знищення російським обстрілом основного мосту 31 березня.

Про це повідомили у Гуляйпільській міськтериторіальній громаді.

Зазначається, що місцевої владою прийнято рішення організувати умови переїзду поблизу пішохідного мосту зі збереженням руху води річки Гайчур.

Так, з 22 квітня, в Гуляйполі знову курсуватимуть автобусні маршрути, як й до руйнування автомобільного мосту.

Нагадаємо, 31 березня російські окупаційні війська керованою авіабомбою зруйнували міст у прифронтову Гуляйполі через р. Гайчур, який сполучав дві частини міста.

Джерело: forpost.media


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |