Тривають роботи з відновлення зруйнованих ракетами будинків

08.12.2023

Тривають роботи з відновлення зруйнованих ракетами будинків

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- Тривають роботи з відновлення зруйнованих ракетами будинків

Кияшка, 22. Встановили всі вікна і підключили опалення. Триває спорудження внутрішніх перегородок у приміщенні ЦНАПу. У квартирах виконують штукатурні та шпаклювальні роботи, монтаж інженерних мереж. Підряднику доручено збільшити кількість робітників, які займаються квартирними внутрішніми роботами.

Соборний, 151. Продовжуються роботи з благоустрою прибудинкової території. У під’їздах облаштовують входи і встановлюють вхідні двері. У квартирах відновленої частини ведуть оздоблювальні роботи та переходять до укладання кахелю і поклейки шпалер.

Сталеварів, 16. У зруйнованому під’їзді завершили зведення конструкцій 1-го і 2-го поверхів. Триває зведення конструкцій 3-го поверху. Паралельно у відновлюваній частині встановлюють вікна.

Зестафонська, 10. У квартирах на 4-му і 5-му поверхах виконано оздоблювальні роботи, встановлюють двері і сантехніку. Завершуються оздоблювальні роботи у квартирах на 3-му поверсі.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в