Тривають роботи на тепломережах

30.03.2026

Тривають роботи на тепломережах

Фахівці Концерну «Міські теплові мережі» продовжують ремонти на об’єктах теплопостачання та котельнях. Роботи спрямовані на підтримку стабільної роботи системи та підвищення її надійності.

Упродовж тижня власними силами підприємства було замінено 48 метрів мереж теплопостачання на вулицях Слобідській, Гоголя, Залізничній, Вавілова, Інженера Купера та бульварі Центральному.

Разом з тим спеціалісти замінили 22 одиниці запірної арматури на вулицях Вогнетривній, Перспективній, Ніжинській, Історичній, Республіканській, Одеській, Перемоги, а також на вулиці Героїв полку Азов.

Паралельно виконувалися й інші роботи на об’єктах підприємства. Тривало підключення внутрішньої системи опалення однієї зі шкіл міста до котельні, проводиться ізоляція тепломереж, а також ремонт обладнання на котельнях.

В одній з котелень у Шевченківському районі відремонтовано два мережеві насоси, ще на одному об’єкті змонтовано пробовідбірники на газоході генератора.

Источник: zp.gov.ua


 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |