
Триває ліквідація наслідків ударів22.06.2026 ![]() У результаті ворожих ударів 21-22 червня у Запоріжжі постраждали будинки, нежитлові будівлі у двох районах міста. У Шевченківському районі у двох багатоповерхівках вибито вікна. У 8 приватних будинках – вибито вікна, є пошкоджені покрівлі. В Олександрівському районі постраждала нежитлова будівля. Фахівці районних адміністрацій продовжують обстеження прилеглих територій з метою виявлення пошкоджених об’єктів. Для усунення наслідків атак задіяні фахівці КП «Запоріжремсервіс», ДСНС, Міської спеціалізованої аварійно-рятувальної служби, спеціалісти районних адміністрацій, Департаменту соціального захисту населення міської ради, представники Національної поліції. Станом на 7:00 22 червня КП «Запоріжремсервіс» «закрило» вибиті вікна в одному багатоквартирному та одному приватному будинку. Використано 21 лист OSB. Роботи продовжуються. Джерело: zp.gov.ua |
Свежие новости
Пресс-релизы
|
Коментарії:
немає коментарів