Тепловики усунули аварію, через яку понад сто будинків були без тепла

20.11.2023

Тепловики усунули аварію, через яку понад сто будинків були без тепла

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- Тепловики усунули аварію, через яку понад сто будинків були без тепла

Старт опалювального сезону у нашому місті фізично не може пройти без аварій. Причина тягнеться роками – зношені труби, що не мінялися десятиріччями.

І все ж місто підготувалося до опалювального сезону більш якісно, ніж раніше. Показник - відносно невелика кількість поривів (на третину менше, ніж у минулому році та у 2 з половиною рази менше, ніж в позаминулому).

Один з таких поривів на мережах, які йдуть від котельні, що обслуговує Олександрівський район та Південний мікрорайон, вже усунуто. На будинки подано теплоносій і на ранок вони мають бути з опаленням.

Ліквідація аварій на інших мережах триває. Щоб швидше дати людям тепло, тепловики працюють цілодобово. Так буде і далі, попри комендантську годину. Загалом на цей час з опаленням 100% комунальних закладів соціальної сфери і 97% будинків.

Зараз у кожного свій фронт, і разом ми Переможемо! Віримо в Бога. Молимося за Запоріжжя. Дякуємо Збройним Силам України.

Тихої усім ночі.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |