Спортсмени 17 ДЮСШ розпочали тренування у легкоатлетичному манежі

26.03.2025

Спортсмени 17 ДЮСШ розпочали тренування у легкоатлетичному манежі

Секретар міської ради Регіна Харченко нагадала, що вже місяць, як у Запоріжжі відновив роботу легкоатлетичний манеж. Це дало дітям і молоді можливість повернутися до повноцінних тренувань у комфортних умовах та продовжити шлях до спортивних досягнень.

?? Великий простір: загальна площа манежу становить понад 12 900 м², що еквівалентно приблизно двом футбольним полям.

?? Кількість спортсменів: у лютому 1230 учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл з 17 обласних та міських закладів розпочали тут свої тренування.

?? Різноманіття видів спорту: манеж об'єднує представників 12 дисциплін, серед яких легка атлетика, художня та естетична гімнастика, спортивна аеробіка, ушу, вільна та греко-римська боротьба, настільний теніс, дзюдо, академічне веслування, гандбол, футбол.

- Разом з обласною владою повертаємо та розбудовуємо спортивну інфраструктуру міста. Це про якісну підготовку, перемоги на всеукраїнських і світових змаганнях, можливість для молоді будувати майбутнє у Запоріжжі, - наголосила Регіна Харченко.

Источник: zp.gov.ua


 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |