Ситуація на Запорізькій АЕС погіршується: подробиці

03.06.2023

Ситуація на Запорізькій АЕС погіршується: подробиці

Ситуація на захопленій Запорізькій атомній електростанції з кожним днем погіршується. Український персонал станції зазнає потужного тиску з боку російських нацистів.

Як повідомляє Державна інспекція ядерного регулювання України, працівників захопленої тимчасово Запорізької АЕС окупанти залякують, обшукують будинки та квартири, де мешкають атомники, забороняють спілкуватися з тими, хто виїхав на підконтрольну Україні територію. Крім того, їм погрожують конфіскацією майна, якщо вони намагатимуться залишити окуповану територію.

«Через демонтаж чи крадіжку російськими загарбниками важливих елементів систем, виведення з ладу частини комп’ютерної техніки тощо, значних зусиль та ресурсів потребує відновлення система фізичного захисту на станції. Окупанти майже повністю деградували систему аварійної готовності та реагування на ЗАЕС», — йдеться у повідомленні інспекції.

Представники «Росатому», які незаконно перебувають на Запорізькій АЕС, вербують персонал без відповідної кваліфікації. За розпорядженням окупаційної «адміністрації» заблоковано передачу інформації з Автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки Запорізької АЕС.

Нагадаємо, окупанти викрадають працівників Запорізької атомної електростанції для «профілактичних бесід» у катівнях, аби ті підписували брали паспорти рф. Так, ворог створив «кишенькову» професійну спілку, до якої примусово мають приєднатись всі працівники станції, а для вступу необхідно отримати паспорт ворога. Всіх незгодних вивозять та катують.

Нагадаємо, з’явилося відео, як бійці підрозділу «Чорні запоріжці» знищили російський «Град».

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в