Щодо ситуації у місті після нічного обстрілу та на Запорізькому напрямку

23.09.2022

Щодо ситуації у місті після нічного обстрілу та на Запорізькому напрямку

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- Сьогодні вночі рашистські окупанти принесли чергову біду у Запоріжжя. Ворожі ракети поцілили в цивільну інфраструктуру міста. Внаслідок прильотів було зруйновано об’єкт цивільної інфраструктури, також ушкоджень зазнали багатоповерхові будинки, в яких повилітали шибки, та приватні будинки, в яких зруйновано покрівлі. Відповідні служби вже займаються ліквідацією наслідків прильотів. Також на цей час відомо про трьох постраждалих, які отримали легкі травми. Зараз їм надають медичну допомогу у лікарнях.

Тепер декілька слів про ситуацію на лінії фронту у Запорізькій області. Минулої доби рашисти обстріляли позиції наших військ на Гуляйпільщині, Пологівщині та у Василівському районі. Разом з цим рашистські покидьки не припиняли завдавати ударів по будинках мирного населення Запорізького, Василівського та Пологівського районів.

Ми сильні, а тому обов`язково витримаємо усі незгоди. Віримо в те, що переможемо путінське зло та будемо жити у вільній незалежній Україні.

Слава Україні!

Героям слава!

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в