Щодо ситуації у місті і на Запорізькому напрямку

27.09.2022

Щодо ситуації у місті і на Запорізькому напрямку

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- Сьогодні вночі у Запоріжжі було зафіксовано 10 «прильотів» ворожих ракет С-300. Вони поцілили в інфраструктурні об’єкти міста. Внаслідок обстрілів виникли пожежі, також була пошкоджена лінія електропередач. Зараз на місцях працюють рятувальники, а профільні служби відновлюють мережі.

Тепер щодо обстановки на фронті на Запорізькому напрямку. Ворог, як і раніше, зосереджується на утриманні тимчасово захоплених районів нашої області та обстрілі позиції наших військ. Також минулої доби до ГУНП надійшло 68 повідомлень про руйнування цивільних об’єктів від мешканців Оріхівщини, Гуляйпільщини, Пологівщини, Василівського та Запорізького районів.

У свою чергу наші воїни продовжують завдавати втрат ворогу як у техніці, так і в живій силі. За даними Генштабу, у Запорізькій області за попередні дні знищили близько 15 одиниць військової техніки рашистів та комплекс С-300. Також є поранені та ліквідовані орки.

Б'ємо ворога. Віримо в Збройні Сили України та нашу Перемогу!

Слава Україні!

Героям слава!

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в