Щодо ситуації на Запорізькому напрямку

06.12.2022

Щодо ситуації на Запорізькому напрямку

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- Запоріжці!

рашисти продовжують обстрілювати цивільну інфраструктуру нашого регіону. Сьогодні вночі вони вчергове вчинили ракетний терор по передмістю Запоріжжя. Одна з клятих ворожих ракет поцілила по території Степненської територіальної громади. Постраждали об’єкти критичної інфраструктури та житлові будинки. На щастя, люди залишились неушкодженими.

Також минулої доби від ворожого вогню постраждали мирні будинки на Оріхівщині, Гуляйпільщині, у Запорізькому та Василівському районах.

Що стосується ситуації на фронті, то за даними Генштабу, на Запорізькому напрямку ворог веде оборонні дії. Учора окупанти здійснили обстріли позицій наших військ і районів населених пунктів біля лінії зіткнення, зокрема Ольгівського, Дорожнянки, Залізничного та Плавнів.

У свою чергу, наші мужні захисники вправно б’ють ворога та не залишають рашистам жодного шансу захопити наші козацьку землю. Перемога обов’язково буде за нами!

Слава Україні!

Героям слава!

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в