
Росіяни вдарили по автостоянці у Запоріжжі: виникла пожежа. ВІДЕО25.06.2026 ![]() Військові РФ вгатили по автостоянці у Запоріжжі. Пожежу на автостоянці видно з усього міста. Горять вантажівки. Попередньо, без постраждалих. Також сьогодні, 25 червня, військові РФ вдарили по АЗС у Запоріжжі. Виникла пожежа. Унаслідок російської атаки є пошкодження, обгоріли резервуари для палива. Над спальним районом міста здійнявся дим. Останніми днями росіяни посилили атаки на автозаправні станції у Запоріжжі. Днями внаслідок ворожого удару по АЗС було пошкоджено приміщення, навіс та металеві опори, поранення дістала 23-річна жінка. Раніше, 21 червня, росіяни атакували автозаправну станцію в Осіпенківському мікрорайоні. Тоді поранення отримали дві жінки віком 40 та 45 років. Попри удари по паливній інфраструктурі, дефіциту пального в регіоні наразі немає. На сьогодні для захисту автозаправних станцій передбачено три основні компоненти. Перший – встановлення елементів пасивного захисту. Другий – формування ремонтних комплектів для швидкого відновлення пошкоджених об’єктів. Третій – створення мобільних заправних станцій, які можуть бути задіяні у разі критичної ситуації. Нагадаємо, через ворожу атаку пошкоджень зазнали приватний будинок, станція технічного обслуговування та автозаправна станція. Також у Запорізькому районі пошкоджені приватні будинки та господарчі споруди. Окрім того, за допомогою медиків звернулися чоловік та жінка 73-х років. Джерело: forpost.media |
Свежие новости
Пресс-релизы
|
Коментарії:
немає коментарів