
Росіяни атакують АЗС: чи загрожує Запоріжжю дефіцит пального24.06.2026 ![]() Останніми днями росіяни посилили атаки на автозаправні станції у Запоріжжі. Лише сьогодні внаслідок ворожого удару по АЗС було пошкоджено приміщення, навіс та металеві опори, поранення дістала 23-річна жінка. Раніше, 21 червня, росіяни атакували автозаправну станцію в Осіпенківському мікрорайоні. Тоді поранення отримали дві жінки віком 40 та 45 років. Попри удари по паливній інфраструктурі, дефіциту пального в регіоні наразі немає, повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров. «Ситуація нині така, що дефіциту палива не існує. Вранці в нас була розмова з прем’єр-міністром України щодо реакції та пришвидшення пасивного захисту наших АЗС», – наголосив Іван Федоров.. На сьогодні для захисту автозаправних станцій передбачено три основні компоненти. Перший – встановлення елементів пасивного захисту. Другий – формування ремонтних комплектів для швидкого відновлення пошкоджених об’єктів. Третій – створення мобільних заправних станцій, які можуть бути задіяні у разі критичної ситуації. Нагадаємо, через ворожу атаку пошкоджень зазнали приватний будинок, станція технічного обслуговування та автозаправна станція. Також у Запорізькому районі пошкоджені приватні будинки та господарчі споруди. Окрім того, за допомогою медиків звернулися чоловік та жінка 73-х років. Джерело: forpost.media |
Свежие новости
Пресс-релизы
|
Коментарії:
немає коментарів