Результат нічного обстрілу передмістя Запоріжжя: людям вже привезли…

24.06.2022


			Результат нічного обстрілу передмістя Запоріжжя: людям вже привезли…

На Запоріжжі відновлюють зруйновані та пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів будинки. Будівельні матеріали для ремонту доставив до обласного центру Червоний Хрест, передає прес-служба Запорізької обласної військової адміністрації.

Так, сьогодні, 24 червня, до Запоріжжя надійшла велика партія будівельних матеріалів від Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні. Надалі їх будуть використовувати для ремонту пошкоджених будинків у громадах, які найбільше потерпають від обстрілів.

Зокрема, у якості допомоги надійшли плівка, плити ОСБ, ліс, оцинковані листи та тенти, брезент та інші необхідні для термінового ремонту матеріали.

Отримають ці будівельні матеріали мешканці Комишуваської громади, а також Кушугумської громади, де сьогодні вночі ворог гатив з реактивних систем залпового вогню по приватним будинкам.

Розвантажувати матеріали допомагали рятувальники. Тепер власники постраждалих будинків зможуть самостійно й швидко провести ремонти у своїх будівлях.

Источник: subbota.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в