
Регіну Харченко обрали на посаду секретаря ЗМР та в.о мера Запоріжжя24.04.2024 ![]() 24 квітня депутати Запорізької міської ради під час позачергового засідання звільнили з посади секретаря міськради Анатолія Куртєва і проголосували за депутатку Регіну Харченко. Про це посадовиця повідомила на своїй сторінці у Facebook. Вчора Харченко написала про необхідність оновлення керівництва Запоріжжя. Джерело: panoptikon.org |
Свежие новости
Пресс-релизы
|
Коментарії:
немає коментарів