Регіну Харченко обрали на посаду секретаря ЗМР та в.о мера Запоріжжя

24.04.2024

Регіну Харченко обрали на посаду секретаря ЗМР та в.о мера Запоріжжя

24 квітня депутати Запорізької міської ради під час позачергового засідання звільнили з посади секретаря міськради Анатолія Куртєва і проголосували за депутатку Регіну Харченко. Про це посадовиця повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Вчора Харченко написала про необхідність оновлення керівництва Запоріжжя.

Джерело: panoptikon.org


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |