Пусті пляжі та дешеві номери: скільки коштуватиме місяць проживання на…

24.06.2022


			Пусті пляжі та дешеві номери: скільки коштуватиме місяць проживання на…

У Кирилівці в цьому році можна побачити лише пусті пляжі, пусті вулиці та бази відпочинку. Однак деякі мешканці Мелітополя та прилеглих населених пунктів все ж таки збираються відпочити на узбережжі Азовського моря.

Скільки буде коштувати місяць проживання в курортній Кирилівці, дізнавались журналісти місцевого видання «РІА Мелітополь».

Наразі Кирилівка знаходиться під тимчасовим контролем військових рф, однак рашистів та ворожої техніки у курортному селищі значно менше, ніж у Мелітополі.

Підприємці готові здавати відпочивальникам житло як на добу, так і на більший термін. На сьогодні оголошень про аренду житла у Кирилівці дуже багато в інтернеті.

У середньому, місяць проживання у Кирилівці обійдеться у 2500-3000 гривень. В основному, вартість залежить від умов проживання та місцезнаходження бази відпочинку або приватного будинку:

Нагадаємо, як ми раніше повідомляли, в цьому році у Запорізькій області через воєнний стан не будуть розпочинати курортний сезон. Перебування на базах відпочинку є небезпечним для відпочиваючих.

Источник: subbota.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в