Пройшла чергова перевірка міського транспорту

21.05.2024

Пройшла чергова перевірка міського транспорту

Продовжує роботу міська комісія з питань обслуговування автобусних маршрутів.

Сьогодні були перевірені транспортні засоби, залучені до обслуговування міських автобусних маршрутів. Працівники управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради спільно з фахівцями Управління патрульної поліції провели рейд на кінцевих зупинках міського пасажирського транспорту.

Перевірка проводилася з метою належного контролю за організацією пасажирських перевезень та попередження аварійності на лініях міських автобусних маршрутів загального користування, враховуючи гостроту проблеми надання якісних послуг з перевезення пасажирів.

За результатами перевірок та виявлених недоліків з керівниками автоперевізників проведена відповідна робота.

Нагадаємо, у Запоріжжі з листопада минулого року працює міська комісія з питань обслуговування автобусних маршрутів. До її складу увійшли представники правоохоронних органів та профільних служб – «Укртрансбезпеки», департаменту правового забезпечення, управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міськради, а також громадськості.

Фахівці регулярно опрацьовують скарги пасажирів, які надходять до контакт-центру «15-80», проводять перевірки маршрутів, збираються на засідання, на яких опрацьовують проблемні питання та запрошують перевізників.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |