Продовжується «консервація» постраждалих будинків

27.03.2023

Продовжується «консервація» постраждалих будинків

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- Продовжуємо «консервацію» тих частково зруйнованих російськими обстрілами будинків, які за попередніми висновками фахівців підлягають відновленню.

«Консервація» виконується в тому порядку, в якому фахівці надають попередні висновки про стан будинку. Як тільки ми отримуємо інформацію про те, що певний будинок попередньо підлягає відновленню, комунальники починають його «консервувати».

Головна мета таких робіт – захистити пошкоджені будівельні конструкції від наслідків негоди.

Для «прикриття» пошкоджених елементів облаштовується дерев’яний каркас, який потім закривається плівкою. Роботи виконує КП «Запоріжремсервіс», за необхідності залучаючи підрядників. Також використовуються автовишки.

У першій половині березня «консервацію» завершили у будинку на проспекті Соборному. Зараз роботи тривають у двох багатоповерхівках по вулиці Незалежної України - 67 та 80.

У будинку № 67 «консервацію» планують завершити наприкінці березня, якщо не завадять погодні умови. Наразі там активно «закривають» каркас плівкою. У багатоповерхівці №80 роботи мають завершити у середині квітня.

Наступний будинок, у якому проведуть «консервацію» - Сталеварів, 16.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |