Понад 3 тисячі послуг за тиждень

31.03.2026

Понад 3 тисячі послуг за тиждень

Упродовж минулого тижня через Центр надання адміністративних послуг Запоріжжя та його територіальні підрозділи було надано 3363 послуги. Найбільший попит традиційно мали послуги у сфері реєстрації місця проживання — їх отримали 1309 містян. Ще 848 звернень стосувалися державної реєстрації нерухомого майна.

Протягом тижня надано 175 спеціалізованих послуг для ветеранів і членів їхніх родин. Також 175 заявників оформили ID-паспорти, а 131 людина звернулася щодо оформлення відстрочки.

Серед інших послуг, що мають попит — подання інформаційних повідомлень про пошкоджене або знищене майно (87 звернень) та оформлення заяв на отримання допомоги для проведення скринінгів здоров’я (122 звернення).

ЦНАП продовжує працювати і в виїзному форматі. У межах сервісу «Мобільний ЦНАП» фахівці надали послуги мешканцям Олександрівського району, чиє житло постраждало внаслідок ворожих атак.

Через сервіс «Мобільний адміністратор» було надано 36 виїзних послуг для маломобільних жителів міста.

Источник: zp.gov.ua


 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |