Побили за українську: за кордоном скоїли напад на запоріжанку. ВІДЕО

14.06.2025

Побили за українську: за кордоном скоїли напад на запоріжанку. ВІДЕО

У Празі дівчину побили за те, що вона українка. Вчора, 12 червня, посеред дня чоловік набросився на перехожу через українську мову.

Про це запоріжанка Катерина Лебідь повідомила у соцмережі.

«У самому центрі мого району — біля зупинки S?dli?t? Barrandov у Празі, за хвилину ходьби від поліцейського відділку на мене було скоєно жорстокий напад. Я йшла з 15-річною донькою своєї клієнтки, ми вигулювали собаку. Раптово в наш бік полетіли образи… Я обернулася, щоб зрозуміти, хто це говорить — і в цю секунду невідомий чоловік підбіг і почав мене бити… Мені 34 роки, я живу в Чехії вже 3 роки, офіційно працюю, сплачую податки, не порушую законів. Це був жорстокий, безпідставний, ненависницький напад», — розповідає Катерина.

На відео зафіксовано лише частину подій.

На місце оперативно прибула поліція та швидка. Проте нападник утік.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |