
Олімпійський день у Запоріжжі23.06.2026 ![]() У Запоріжжі відзначили Всеукраїнський Олімпійський день, присвячений 36-й річниці заснування Національного олімпійського комітету України. Цьогорічний Олімпійський день проходить під гаслом «Ти зможеш!», як важливе нагадування про те, що будь-яка перемога починається з віри у власні сили, навіть після поразок чи під час складних періодів. Запоріжжя долучилося до спортивного свята. З цієї нагоди відбувся спортивний захід, який об’єднав юних любителів футболу, тренерів, олімпійців, представників спортивної спільноти та влади. Участь у святі взяли вихованці шкільних футбольних секцій, які займаються на аматорському рівні. Для них організували мінітурнір за участю команд ліцеїв №15 та 71, а також гімназій №33 та №111. Серед гостей заходу були начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Злобенець, директор Департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради Павло Бланк, голова Запорізького регіонального відділення Національного олімпійського комітету України Наталія Власова, голова Запорізької обласної асоціації футболу Микола Бєлий, а також відомі запорізькі олімпійці. Вони привітали учасників зі святом та побажали юним спортсменам яскравої гри, командного духу та нових спортивних досягнень. — Приємно бачити, що незважаючи на таку складну ситуацію, Запоріжжя залишається гвинтиком механізму олімпійського руху. Незважаючи на все ми зібралися, щоб відсвяткувати цей день, провести його активно. Бажаю вам насолодитися грою. Переможе сильніший, — звернувся до учасників мінітурніру Павло Бланк. Після урочистої частини та показового виступу вихованців спортивної школи на футбольному майданчику розпочалася гра. Учасниками турніру стали школярі, які відвідують безоплатні футбольні секції у навчальних закладах міста. Наразі Департамент спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради спільно із Запорізькою обласною асоціацією футболу реалізують проєкт зі створення безкоштовних шкільних футбольних секцій. Сьогодні такі секції працюють уже у 42 школах міста, а з 1 вересня планується відкрити ще 40. Тренери відзначають, що останніми роками футбол стає дедалі популярнішим серед школярів. До занять активно долучаються не лише хлопці, а й дівчата. У деяких навчальних закладах уже тренуються змішані команди, а заняття відвідують діти різного віку. Під час сьогоднішнього футбольного мінітурніру не було переможених та переможців. Усі учасники отримали пам’ятні подарунки та позитивні емоції від гри. Джерело: zp.gov.ua |
Свежие новости
Пресс-релизы
|
Коментарії:
немає коментарів