Обговорили питання благоустрою

26.06.2026

Обговорили питання благоустрою

Відбулось чергове засідання робочої групи з питань комплексного благоустрою території міста Запоріжжя. У ньому взяли участь керівники районних адміністрацій, профільних департаментів, управлінь міської ради, комунальних підприємств.

Заслухали звіт районної адміністрація по Космічному району про виконання робіт з благоустрою з 24 квітня по 26 червня 2026 року. Виконувалися роботи з обрізки зелених насаджень, прибирання та аварійного ремонту доріг тощо. До роботи було залучено комунальні підприємства «ЕЛУАШ», «Зеленбуд», «Запоріжміськсвітло», підрядників.

Зокрема КП «ЕЛУАШ» відремонтувало близько 2,8 тисяч квадратних метрів доріг. Під бордюрами на дорогах зібрано та вивезено 703 т сміття. КРБП «Зеленбуд» обрізало 80 дерев, видалило 9. Зібрано та вивезено 19,1 т сміття. КП «Запоріжміськсвітло» замінило 11 дорожніх знаків, 59 ламп, виконало поточний ремонт 81 світильника.

Підрядники кронували 51 дерево, видалили 45 аварійних дерев. Подрібнено та вивезено 237,8 т гілля. Вивезено 171,3 т листя. Зі «стихійних» звалищ вивезено 73,6 т сміття. Виконано покіс на площі 50 га. У 22 приватних будинках відремонтовано покрівлі, пошкоджені обстрілами.

Приведено до належного стану 11 тимчасових споруд.

КП «Запоріжелектротранс» відзвітувало про підсумки роботи з благоустрою у 2026 році. Зокрема на закріплених територіях зібрано та вивезено близько 120 т сміття, виконано покіс, видалення порослі на площі близько 170 тисяч квадратних метрів. Від реклами очищено 840 опор. Також за цей період підприємство капітально відремонтувало два трамвайних переїзди.

Джерело: zp.gov.ua


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |