Нарада з представниками торговельних мереж

15.04.2024

Нарада з представниками торговельних мереж

12 квітня під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія П’ятницького відбулась онлайн-нарада з представниками торговельних мереж міста Запоріжжя.

У заході взяли участь представники торговельних мереж «Метро», «Епіцентр», «Апельмон», «АТБ», «Копійка», «Економ плюс», «Сільпо», «Козацька ферма», «Варус».

Учасники наради обговорили питання організації роботи мережевих магазинів у випадку проблем з енергопостачанням, забезпечення безперебійної роботи торговельних закладів у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

Джерело: zp.gov.ua


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |