На Запоріжжі виникла проблема з готівкою, виплатою пенсій та соціальної…

21.05.2022


			На Запоріжжі виникла проблема з готівкою, виплатою пенсій та соціальної…

У Запоріжжі обласна влада та військові обговорюють повернення територій області. Про попередній план дій з деокупації розповіли в прес-службі обласної військової адміністрації.

Днями під час відповідного засідання в ЗОВА керівництво області разом з військовими та представниками територій почали обговорювати попередній план дій з деокупації населених пунктів Запорізької області.

Учасники засідання наголосили на важливості поступової і обережної роботи на тимчасово окупованих територіях, а для цього важливо мати чітке розуміння загальної ситуації у регіоні в цілому, та у кожній громаді зокрема.

Так, голови районів розповіли про вже підготовлені плани стосовно подальшої деокупації своїх територій. В першу чергу, всі жителі мають бути забезпечені продуктами та водою. На території обов’язково повинні працювати медики, а також фахівці МНС та інші відповідні підрозділи. Зокрема, обговорили і план з розмінування населених пунктів. Сапери будуть ретельно перевіряти місцевість на наявність вибухонебезпечних предметів.

Крім цього, важливо відпрацювати варіанти повернення біженців додому після деокупації, а також механізми відновлення роботи адміністративних структур, навчальних закладів тощо. Окрім загальної фіксації руйнувань, спричинених бойовими діями рашистів, потрібно також слідкувати за екологічною ситуацією на територіях.

Також представники військової адміністрації звертають увагу на важливості переймання досвіду інших звільнених областей, досліджуючи усі можливі нюанси та виправляючи допущені іншими помилки.

Источник: subbota.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в