
На Запоріжжі рашисти потопили міст02.09.2022 ![]() Російські окупанти потопили понтонний міст біля Запорізької тепло електростанції. Про це повідомляє видання «ПІК». Цей міст називали «тимчасовим», однак мешканцями дачних селищ та працівниками станції, користувались ним щодня. Джерело: subbota.ua |
Свежие новости
Пресс-релизы
|
Коментарії:
немає коментарів