На Запоріжжі рашисти потопили міст

02.09.2022


			На Запоріжжі рашисти потопили міст

Російські окупанти потопили понтонний міст біля Запорізької тепло електростанції. Про це повідомляє видання «ПІК». Цей міст називали «тимчасовим», однак мешканцями дачних селищ та працівниками станції, користувались ним щодня.

Джерело: subbota.ua


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |