На Запоріжжі рашисти готуються до проведення псевдореферендуму: стала…

23.06.2022


			На Запоріжжі рашисти готуються до проведення псевдореферендуму: стала…

В тимчасово окупованому Мелітополі почали готуватися до псевдо-референдуму по приєднанню міста до рф. Окупанти вже назначили точну дату проведення, повідомляє Центр національного спротиву.

Так, окупанти планують провести фейкові референдуми на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей 11 вересня. Саме в цей день у росії проходить єдиний день голосування.

Крім того, в цей період окупанти планують розпочати на захоплених територіях роботу російського Промсвязьбанку. Проте завадити їх планам може спротив місцевих мешканців.

Так, в адміністраціях окупаційної влади немає працівників на постійній основі, кожного місяця проходить ротація чиновників, які приїжджають із росії.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в планах рфії, щоб ДНР та ЛНР, а також окуповані території Херсонської та Запорізької областей були об’єднані в один федеральний округ у складі росії.

Источник: subbota.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в