На Запоріжжі провели в останній путь 23-річного військовослужбовця. Фото

25.05.2023

В зоні проведення бойових дій загинув мешканець Вільнянська Крючков Олександр Сергійович 2000 року народження. 23 травня відбулося прощання з героєм.

2019 року хлопця призвали на військову службу за контрактом Першим відділом Запорізького РТЦК та СП м. Запоріжжя, повідомила пресслужба на сторінці у Фейсбук Вільнянської міської ради.

Олександр навчався у Вільнянській гімназії «Світоч», після завершення якої здобував професійну освіту у Запорізькому професійному ліцеї.

Він проходив службу у військовій частині А3211 — у навчальному полку в структурі 184-го навчального центру НАСВ с. Старичі. Без зволікань та вагань став на захист територіальної цілісності та державного суверенітету України.

Гранатометник 1 мотопіхотного відділення 1 мотопіхотного взводу 1 мотопіхотної роти військової частини А 1939, старший солдат Крючков Олександр Сергійович, проявивши стійкість та мужність під час виконання бойових завдань у складі підрозділу, загинув 16 травня 2023 року поблизу населеного пункту Стельмахівка Луганської області.

Нагадаємо, Кушугумська громада зазнала ще одної невимовної втрати. У бою за Україну загинув мешканець смт. Малокатеринівка 1976 року народження Вадим Кабанець.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в