На Запоріжжі через обстріли поранено чотирьох людей: поліція документує наслідки злочинів росіян

07.12.2025

На Запоріжжі через обстріли поранено чотирьох людей: поліція документує наслідки злочинів росіян

5 грудня окупанти завдали 729 ударів по населених пунктах Запорізького регіону.

За останню добу окупанти завдали 4 ракетних удари, застосували 435 безпілотників (переважно FPV), здійснили 263 артобстріли, 5 разів били з реактивних систем залпового вогню та 22 рази — з авіації.

У Малокатеринівці ворожий безпілотник влучив у цивільний автомобіль — поранення дістав 50-річний чоловік. У Григорівці внаслідок атаки FPV-дрона постраждала 71-річна жінка. У Мар’ївці через удар БпЛА поранення отримали двоє чоловіків віком 44 та 47 років.

У результаті ворожих атак у прифронтових населених пунктах пошкоджені приватні та багатоквартирні будинки, прибудинкові території, господарські споруди та транспортні засоби.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |