На Запоріжжі бійці ЗСУ взяли у полон 4-х загарбників-наркоманів

21.04.2024

На Запоріжжі бійці ЗСУ взяли у полон 4-х загарбників-наркоманів

Біля села Роботино бійці 65 окремої механізованої бригади взяли у полон чотирьох російських загарбників. На допитах полонені повідомили, що перед штурмами командири їм видають наркотичні засоби, щоб притупити почуття страху.

Як повідомили у 65-й окремій механізованої бригаді ЗСУ, коли увечері українські захисники встановлювали міни, то побачили чотирьох солдатів рф, які ходили руїнами у пошуках води.

«Ховалися вони уже досить давно і могли реально вмерти від голоду і спраги. Один з них переховувався майже шість діб», — йдеться в повідомленні.

Скориставшись ефектом несподіванки, п’ятеро бійців 65 бригади запропонували загарбникам здатися, що вони й зробили. Усі полонені з 70-го мотострілецького полку російської армії, але в Роботине потрапили у різний час і з різними групами: один на мотоциклах, двоє пішки, а четвертий намагався прорватися на «Уралі».

На допитах полонені повідомили, що перед штурмами командування їм видає наркотичні засоби, щоб притупити почуття страху.

«Декому пощастило, і на другий місяць служби вони опинилися в полоні. Інші або на тому світі, або на гачку наркозалежності. Практика не нова, але набирає чергових обертів, оскільки природної мотивації стати м’ясом на штурмі виявилося не багато., — йдеться у повідомленні.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |