На ТОТ Запорізького регіону загарбники вкорінюють дітям російську ідентичність

16.04.2024

На ТОТ Запорізького регіону загарбники вкорінюють дітям російську ідентичність

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області ворог масштабує процес промивання мізків українським дітям. Російські імперці стирають українську ідентичність з культурного простору практично з дитсадка.

Так, у захопленому Бердянську, на базі захопленого місцевого педагогічного університету росіяни почали підготовку інструкторів для “орлят росії” – примусового руху першачків на кшталт “жовтенят”.

“Вожатих” навчають з поміж молодих колаборантів з “руху перших”. Підготовку ведуть “волонтери” з рф, які надають інструкції як правильно промивати мізки дітям й “вкорінювати російську ідентичність”.

Все це відбувається в межах політики геноциду українців, під час якої росіяни нищать ціле покоління шляхом примусової асиміляції.

Центр національного спротиву нагадує, що полювання на українську літературу, вбивства культурних діячів та перетворення історичних місць на пам’ятки радянської епохи — непоправні злочини окупантів на тимчасово окупованих територіях України. Проте це тільки верхівка айсбергу їхніх злодіянь.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |