На території Запорізької області активізувалися копачі-грабіжники - Мінкульт

14.06.2023

На території Запорізької області активізувалися копачі-грабіжники - Мінкульт

На території Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської, а також Одеської області активізувалися копачі-грабіжники, що визбирують цінні предмети з допомогою металодетекторів.

Про це заявили в Міністерстві культури та інформаційної політики.

Джерело: panoptikon.org


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |