На півдні Запоріжжя росіяни посилили контроль: подробиці

04.06.2023

На півдні Запоріжжя росіяни посилили контроль: подробиці

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області окупанти посилили контроль на блокпостах. Нишпорять у телефонах, перевіряють на факт передачі силам оборони розвідувальних даних.

Як повідомляє Центр національного спротиву, російські нацисти почали проводити посилені контрдиверсійні заходи. Шукають партизан, які передають дані ЗСУ про місцеперебування ворожої техніки.

«Вкотре наголошуємо, що для передачі інформації про розміщення та пересування ворога, за можливості, необхідно використовувати інший телефон», — попереджають у ЦНС.

Нагадаємо, на тимчасово окуповані території Запорізької області прибула група бойовиків «загону поліції особливого призначення» («омон») з російської республіки Дагестан.

Оокупанти планують використати їх у якості кістяка для створення підрозділу омон на ТОТ Запоріжжя. Таким чином росіяни сподіваються подолати партизанський рух на тимчасово окупованих територіях.

Додамо, що армія нацистської росії зазнає великих втрат, тому намагається мобілізувати до свого війська жителів тимчасово окупованих територій Запорізької області. Так, в Енергодарі окупаційна влада створила «призовну комісію». Загарбники планують мобілізувати чоловіків 1996–2005 років народження, аби компенсувати втрати на полі бою.

Нагадаємо, на тимчасово окупованих територіях Запорізької області продовжуються точкові «бавовни» у місцях скупчення ворожої техніки. Північніше Токмака підрозділи ЗСУ зафіксували й знешкодили групу російських РСЗВ «Ураган» – попередньо, з ладу виведені щонайменше дві установки.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в