На частині ТОТ Запорізької області періодично спалахують «голодні бунти»

28.05.2023

На частині ТОТ Запорізької області періодично спалахують «голодні бунти»

Мешканцям тимчасово окупованих територій, які працюють на підприємствах, не виплачують зарплату. Люди періодично влаштовують «голодні бунти».

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

За словами посадовця, в смт Якимівка працівникам «Райкомунсервіс» третій місяць не виплачують зарплату. Вони скаржаться на це. Однак замість адекватної реакції псевдокерівництво починає погрожувати.

«Схожа ситуація і в так званому Мелітопольському державному університеті. Тут колектив також працює за спасибі».

Нагадаємо, з’явилася інформація, що росіяни збираються «урізати» зарплатню, яку виплачують колаборантам на частині тимчасово окупованих територій Запорізької області.

Джерело: forpost.media


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |