Міські служби продовжують усувати наслідки учорашнього ракетного обстрілу

23.03.2023

Міські служби продовжують усувати наслідки учорашнього ракетного обстрілу

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

- Запоріжці!

Міські служби продовжують усувати наслідки учорашнього ракетного обстрілу.

Сьогодні фахівці міської спеціалізованої аварійно-рятувальної служби очищали квартири від будівельного сміття та демонтували пошкоджені конструкції.

Комунальники за цей час використали 600 листів OSB та «закрили» майже всі вибиті вікна (за виключенням квартир двох найбільш постраждалих під’їздів та квартир, власники яких наразі відсутні).

У двох найбільш пошкоджених будинках відновили опалення, електрику та водопостачання (окрім двох під’їздів, що постраждали найсильніше). Газопостачання, яке наразі відсутнє у трьох будинках, має бути подане до них після закінчення обстежень комунікаційних мереж.

Мешканці постраждалих будинків на місцях отримують допомогу від соціальних працівників, психологів, співробітників служби у справах дітей, ТІЦів і «Пунктів Незламності», волонтерів.

Вже другий день біля будинків працюють представники майже десяти міжнародних організацій, які надають продуктові та гігієнічні набори, дитячий одяг, ремонтні матеріали. Зараз формується реєстр, згідно якого міжнародники надалі надаватимуть людям фінансову допомогу та допомогу у ремонті житла.

Зараз у кожного свій фронт, і разом ми обов’язково переможемо! Віримо в Бога. Молимося за Запоріжжя. Дякуємо Збройним силам України.

Тихої усім ночі.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |