Міські лікарні готові до роботи в умовах блекауту

24.11.2022

Міські лікарні готові до роботи в умовах блекауту

До відключення світла, водо- та теплопостачання в КНП «Міська лікарня № 9» готувались заздалегідь. Для забезпечення електрикою відділення екстреної медичної допомоги, інтенсивної терапії, операційних і сталого функціонування закладу наявні 4 генератори. Тож медичну допомогу можна отримати, незважаючи на будь-які обставини. На випадок відсутності води заздалегідь заготовлені резервуари з питною та технічною водою. Якщо не буде опалення – тепло забезпечать генератори. Тож під час блекауту техніка та персонал спрацювали, як і планувалось, – в штатному режимі.

- Для нас це не було сюрпризом. Коли зникло світло, ми перейшли на роботу в режимі забезпечення електроенергією з генераторів. В цей час проводились операції, і працювало наше відділення екстреної медичної допомоги та відділення анестезіології і інтенсивної терапії, де знаходилися хворі на штучній вентиляції легенів, - розповів в.о. медичного директора лікарні Олександр Вєдєнєєв.

Запасів води у лікарні в разі потреби повинно вистачити приблизно на 4 тижні, на стільки ж розраховано й пальне для генераторів. Задля безпеки ці запаси розташовані по різних локаціях.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в