Комунальні роботи у Комунарському районі

31.10.2025

Комунальні роботи у Комунарському районі

У Комунарському районі тривають щоденні роботи з благоустрою, утримання територій та підготовки до зимового періоду. Днями було демонтовано незаконно встановлені конструкцій. Роботи виконувалися силами власників — без залучення комунальної техніки чи бюджетних коштів. Щоденно дезінфікують і прибирають шість укриттів.

Водночас працюють і комунальні підприємства:

  • районна філія концерну «МТМ» завершує ремонт тепломереж на кількох вулицях;
  • фахівці «Водоканалу» оновлюють трубопровід холодного водопостачання;
  • «ЕЛУАШівці» щодня прибирають понад пів сотні зупинок, очищають тротуари, дороги та дощоприймальні системи, а також проводять вологе прибирання спецтехнікою.

Працівники КРБП «Зеленбуд» доглядають парки, сквери та місця масового відпочинку. Виконують сезонні роботи:

  • очищення газонів від опалого листя;
  • формування крон кущів;
  • обрізку дерев;
  • укриття троянд і зелених насаджень на зиму;
  • прибирання та вивезення сміття.

Електрики КП «Запоріжміськсвітло» замінили лампи, відремонтували світильники на міських вулицях і перевірили десятки повітряних ліній.

Працівники КП «Запоріжелектротранс» виконали благоустрій територій транспортної інфраструктури: прибрали сміття, покосили траву, обслуговують біотуалети на кінцевих зупинках і території автобусного парку.

Підрядні організації району також активно долучаються — продовжують вивозити гілля, листя та інше сміття.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |