Катували електрострумом та прикули до стіни: повідомлено про підозру окупанту, який знущався з мешканця Запорізької області

14.12.2024

Катували електрострумом та прикули до стіни: повідомлено про підозру окупанту, який знущався з мешканця Запорізької області

Повідомлено про підозру співробітнику російських спецслужб, який катував та знущався над мирним мешканцем тимчасово окупованого Приморська Запорізької області. В нелюдських умовах мирного мешканця катували та тримали прикутим кілька днів.

Про це повідомили у Запорізькій обласній прокуратурі.

Підозрюваний з іншими загарбниками провів незаконний обшук в помешканні мешканця Приморська. Після чого окупанти безпідставно затримали чоловіка.

Чоловіка били, катували електричним струмом та погрожували зброєю, аби він розповів про українських патріотів. Однак чоловік не пішов на співпрацю з росіянами. Тож загарбники його закрили в підвалі одного з пансіонатів міста і прикували кайданками до стіни. В нелюдських умовах його тримали декілька днів.

Фігуранту справи повідомлено про підозру в жорстокому поводженні з цивільним населенням, інших порушеннях законів та звичаїв війни, за попередньою змовою групою осіб.

Источник: forpost.media


 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |