Двом запорізьким школам передали генератори від міжнародних партнерів

05.12.2022

Двом запорізьким школам передали генератори від міжнародних партнерів

Така допомога забезпечить стале та безперебійне електропостачання, адже у цих навчальних закладах облаштовані Пункти Незламності, оснащені інтернетом, зарядними пристроями, аптечками, чайниками та навіть продуктами швидкого приготування.

- Пункт Незламності у нашому навчальному закладі запрацював на початку минулого тижня. У спортивному залі ми розташували столи для підключення зарядних пристроїв до телефонів з подовжувачами, розставили 150 стільців, облаштували куточок для дітей з дитячими столами, розмальовками й іграшками, постелили килимки. В їдальні розмістили термоси й електрочайники, підготували аптечки. Також організували окрему кімнату матері і дитини – з ліжечками, сповивальними столиками. Неподалік від нас знаходяться два гуртожитки. Люди вже, не зважаючи на такий котроткий термін існування нашого Пункту, приходили зарядити свої гаджети, коли зникало світло, - розповіла заступниця директора одного з навчальних закладів Наталія Зелевець.

Источник: zp.gov.ua

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в