Дії росіян призвели до часткового блекауту на Запорізькій АЕС, - Енергоатом

16.11.2023

Дії росіян призвели до часткового блекауту на Запорізькій АЕС, - Енергоатом

14 листопада 2023 року через некомпетентність російських загарбників та працівників Росатома стався частковий блекаут. 


Відбулося знеструмлення на шостому енергоблоці ЗАЕС, в результаті чого запустились дизель-генератори і системи безпеки, які працювали 90 хвилин. Про це повідомляє Енергоатом.

У цей час окупаційне керівництво станції з?ясовувало причини знеструмлення та вирішувало, що робити з наслідками, до яких призвели своїми некомпетентними діями.

Ці дані підтверджуються інформацією інспекторів МАГАТЕ, які перебувають на майданчику тимчасово окупованої атомної станції.

Джерело: panoptikon.org


 
Додати коментар
Ім'я
Коментар

Коментарії:

немає коментарів
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |