Депутати «Європейської Солідарності» виділили пів мільйона гривень на дрони

02.10.2023

Депутати «Європейської Солідарності» виділили пів мільйона гривень на дрони

У день захисників та захисниць України депутати Запорізької міської ради фракції «Європейська Солідарність» вкотре показали свою беззаперечну підтримку військовим, та силам оборони.

Із спеціального депутатського фонду було виділено 500 тисяч гривень на безпілотники для потреб 6-го окремого стрілецького батальйону.

«На передовій дрони — це розхідний матеріал. Адже вони призначені, насамперед, для розвідки, але українські військові навчилися оснащувати їх вибуховими пристроями і часто використовують їх як зброю для знищення ворожої техніки і живої сили противника » — наголошує боєць 6-го окремого стрілецького батальйону Сергій Шаповалов.Військові переконані – тепер буде ще більше «хороших рускіх».

«Наші колеги зараз на фронті, у найгарячіших точках. Ми допомагаємо їм у тилу та продовжуємо підтримувати наші сили оборони. Саме ці хлопці та дівчата зупинили ворожу навалу і поховали міф про непереможність російської армії», — наголосив депутат Запорізької міськради Дмитро Кирильчук.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в