Чому не вирішуються проблеми пасажирських перевезень у Запоріжжі?

04.03.2024

Чому не вирішуються проблеми пасажирських перевезень у Запоріжжі?

Проблеми пасажирських перевезень у Запоріжжі — відмова водіїв перевозити пільговиків, незадовільний стан транспортних засобів або саміх водіїв, паління, нецензурна лайка — не вирішується роками. Побутує думка, що такий стан речей викликаний всеохоплюючею корупцією. На пасажироперевезеннях гріють руки усі: міська та обласна влади, контролюючі органи, поліція, прокуратура та самі комерсанти. У дурнях залишаються пасажири та подекуди водії маршруток.

Влада Запоріжжя згодна з тим, що стан речей з пасажироперевезенням у місті — незадовільний. А тому роблять бюрократичні кульбіти та навіть сальто. Так, у Запорізькій міськраді рішенням виконкому 09.11.2023 № 661 була створена комісія з питань обслуговування автобусних маршрутів у складі правоохоронців, представників профільних служб – «Укртрансбезпеки», департаменту правового забезпечення, управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку, а також громадськості.

Під час рейдів комісія перевіряє виконання перевізниками умов договорів з обслуговування міських автобусних маршрутів. За підсумками складає підтверджуючий документ — Акт про здійснення перевірки. Про виявлені порушення члени комісії повідомляють управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку, а також департамент правового забезпечення. Далі, у випадку відсутності реагування, повторних порушень, або ж невиконання перевізниками умов щодо їх усунення, на засіданні виконкому розглядається питання про дострокове розірвання договорів з ними.

Крім здійснення перевірок транспортних засобів, комісія також періодично збирається, аби обговорити плани подальших інспектувань та опрацювати скарги, котрі надходять від пасажирів.

— За результатами розгляду звернень станом з 01.11.23 року й до сьогоднішнього дня дуже багато звернень надходило до контакт-центру «15-80», на обласну «гарячу лінію», особисто до управління транспортного забезпечення та зв’язку – люди писали скарги, — зазначила начальниця відділу контролю та виконання судових рішень департаменту правового забезпечення міськради Ольга Коломоєць.

Вже на наступне засідання комісії планується викликати представників компаній-перевізників для надання ними відповідних пояснень. Також у планах провести перевірки ще 22 маршрутів, на роботу яких надходили скарги…

Нагадаємо, у Запоріжжі водій маршрутного таксі нечемно поводив себе з військовим

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в