Британська розвідка: на Запоріжжі росіяни могли збити свій літак Су-35

04.10.2023

Британська розвідка: на Запоріжжі росіяни могли збити свій літак Су-35

Британська розвідка вважає дуже правдоподібною новину про збиття російськими силами ППО свого власного винищувача Су-35 над Токмаком у кінці вересня.

Як повідомляє Європейська правда, про це йдеться у розвідувальному огляді Міністерства оборони Британії про війну від 4 жовтня.

Розвідка вважає, що 28 вересня російські сили ППО «з високою ймовірністю» збили власний літак Су-35 над Токмаком, і його втрата – непересічна подія, тому що це найпередовіша модель російських бойових літаків і, можливо, лише 5-й випадок втрати Су-35.

Місце події є відповідним, оскільки Токмак, що за 20 км за лінією зіткнення, зараз – серйозно укріплене місце і там часто розташований основний командний пункт цієї ділянки фронту.

«Такі командні пункти зазвичай захищають спеціально визначеними для цього системами ППО малої і середньої дальності. Їх майже точно тримають у стані дуже високої готовності, оскільки Україна продовжує завдавати ефективних ударів в глибині тилу противника по подібних цілях», – зазначають в огляді.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |