Боєць із Запоріжжя отримав нагороду від генерала Залужного. Відео

27.03.2023

Боєць із Запоріжжя отримав нагороду від генерала Залужного. Відео

21-річний боєць із Запоріжжя Руслан Зубарєв з позивним «Хижак» отримав відзнаку «Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Про це генерал Залужний повідомив у своєму телеграм-каналі.

«Мав честь нагородити старшого солдата 92-ї окремої механізованої бригади ім. Івана Сірка Руслана Зубарєва почесною нагрудною відзнакою «Золотий Хрест» та вручити йому заслужену нагородну зброю. Руслан відбив атаку переважальних сил противника, проявив звитягу та мужність у бою», – зазначив генерал Валерій Залужний.

Як вже повідомляв «Форпост», «Хижак» особисто знищив кількох росіян та бойову машину БМП-2 на відстані близько 5 метрів, пише «Цензор». Герой родом з Запоріжжя.

Солдат поважає та довіряє своїм командирам, і дуже їм вдячний, такі слова дуже дорого вартують на війні, так що велика вдячність 22-му батальйону та 92-й бригаді. Ось що значать слова «берегти людей» коли це не пустий звук, а чіткий порядок дій.

Вважаю дії в обороні в цьому бою зразковими, і це відео буде корисним усім нашим воїнам, щоб розуміти як виживати та перемагати у бою з переважаючими силами російських військ.

«Хижак» дуже радіє, коли люди підписуються на його телеграм-канал: https://t.me/lost_generation_21.

Герой придбав собі весь екіп, сказав, що мріє тільки про прилад нічного бачення ANPVS-14, тепловізійний приціл, та особисту гвинтівку калібру 5,56 мм. На жаль, за його словами, таку гвинтівку йому придбати не дозволили — йому 21 рік, а дозвіл тільки з 25. Одже в нього є кулемет ПКМ, автомат АК-74 з підствольним гранатометом, купа протитанкових гранатометів та гранат, але на особисту гвинтівку йому доведеться чекати. Сподіваюсь, що для героя наша дозвільна система все ж таки зробить виключення, бо він хоче гвинтівку взяти на війну, щоб продовжити справу. Сподіваюсь, що буде і державна нагорода за цей бій.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запорожье и область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 | follow us on | читайте нас в