Аналітики ISW назвали ключові умови для прориву ЗСУ на Запоріжжі

25.09.2023

Аналітики ISW назвали ключові умови для прориву ЗСУ на Запоріжжі

Аналітики вашингтонського Інституту вивчення війни вважають, що Збройні сили України можуть здійснити значний прорив на півдні Запорізької області, проте за певних умов.

Експерти ISW у своєму аналітичному матеріалі зазначають, що українські війська на південній лінії фронту можуть досягти значного оперативного прориву за певної суми факторів.

Американські аналітики стверджують, що захисники в ході контрнаступу на півдні досягнуть успіху у разі, якщо у ЗС РФ немає необхідних резервів та бойової могутності, щоб підтримувати оборону на заході Запорізької області.

Водночас ЗСУ мають зберігати достатню бойову міць, щоби проводити наступальні операції після виснаження «другої армії світу». Крім того, якщо оборонні позиції загарбників у нинішній зоні бойових дій не так добре підготовлені та заміновані, як попередні, це також сприятиме досягненню успіху українськими воїнами.

Нагадаємо, в Інституті вивчення війни раніше зробили висновок, що присутність української бронетехніки за останньою лінією нинішнього російського оборонного рубежу вказує на те, що ЗСУ забезпечили прорив перших двох ліній достатньою мірою, щоб пропустити техніку через пролом. Сили оборони України, як припускають експерти, придушили російську артилерію та інші протитанкові системи у цьому районі настільки, щоб просунути свою техніку вперед.

Источник: forpost.media

* Редакция сайта не несет ответственности за содержание материалов. Мнение авторов может не совпадать с мнением редакции.
 
Добавить комментарий
Имя
Сообщение

Комментарии:

нет комментариев
Свежие новости
Пресс-релизы
Запоріжжя та область | Новости Запорожья и области RSS 2.0 |